Lektoři

Adél

Danceway moje srdcová záležitost, moje taneční škola a zároveň moje velká škola života.Danceway je moje vypiplaný 12letý dítě, můj otisk, můj život, moje droga, moje poslání a moje taneční rodina, do které jsem vnesla svůj život, a kterou si budu navždycky hýčkat, opatrovat a budovat. Danceway je ten nejkrásnější taneční příběh, kterým můžu žít.

Adél

Honzík

Tanec je pro mě už odmalička něco, co mě naplňuje a chtěl bych se doslova protancovat celým životem a díky Danceway se to uskutečňuje.

Honzík

Marianna

Danceway pro mě znamená spoustu věcí. Díky Danceway jsem našla spoustu přátel a našla jsem prostředí, ve kterém se mohu rozvíjet v něčem, co patří k mému životu skoro 17 let. Danceway mi umožňuje si vyčistit hlavu a utéct od každodenních problémů. Díky Danceway si plním svůj sen. A mohla bych pokračovat... A jsem za to moc vděčná!

Marianna

Raduš

Externí lektorka, věnuje se výhradně stylům Afrohouse a Dancehall  

Raduš

Sandra

Danceway pro mě znamená strašně moc. Je to pro mě odreagování se, zábava a setkávání se se super lidmi. Je tu skvělý kolektiv a velká parta. Dostala jsem možnost učit děti a pořád se tak zdokonalovat v tanci. Moc mě to baví a jsem šťastná za tuto možnost a strašně si toho vážím.

Sandra

Kristýnka

Danceway pro mě znamená sport, ve kterým tvořím svůj self – love. Je to moje taneční droga, u který jsem začala a už nemůžu přestat. Ale zároveň jsem v tak skvělým kolektivu, který tvoří moji druhou rodinu. Je to můj útěk z reality, protože jakmile vstoupím na trénink všechny problémy se vytratí. Což je ten nejlepší pocit na světě.

Kristýnka

Adélka

Danceway pro mě znamená kus mého života, jelikož tu tančím už 8. rokem. Ráda tu trávím čas a jako trenér ráda předávám tanec, energii a lásku. Jsem moc vděčná, že můžu tuhle práci dělat a soutěžit na nejprestižnějších soutěžích a umisťovat se na nejvyšších příčkách a patřit tím k nejlepším týmům v ČR a doufám, že brzo i na světě.

Adélka