Lektoři

Adél

Danceway moje srdcová záležitost, moje taneční škola a zároveň moje velká škola života.Danceway je moje vypiplaný 14letý dítě, můj otisk, můj život, moje droga, moje poslání a moje taneční rodina, do které jsem vnesla svůj život, a kterou si budu navždycky hýčkat, opatrovat a budovat. Danceway je ten nejkrásnější taneční příběh, kterým můžu žít.

Adél

Honzík

Tanec je pro mě už odmalička něco, co mě naplňuje a chtěl bych se doslova protancovat celým životem a díky Danceway se to uskutečňuje.

Honzík

Marianna

Danceway pro mě znamená spoustu věcí. Díky Danceway jsem našla spoustu přátel a našla jsem prostředí, ve kterém se mohu rozvíjet v něčem, co patří k mému životu skoro 17 let. Danceway mi umožňuje si vyčistit hlavu a utéct od každodenních problémů. Díky Danceway si plním svůj sen. A mohla bych pokračovat... A jsem za to moc vděčná!

Marianna

Noelle

Z malé tanečnice se postupem času vyklubala trenérka a za to velké díky patří Adél. Danceway mi pomohlo si uvědomit, že mě tanec naplňuje a dodává mi elán do života. Danceway je zároveň jedna velká famílie, díky které dělám to, co mě baví!

Noelle

Sandra

Danceway pro mě znamená strašně moc. Je to pro mě odreagování se, zábava a setkávání se se super lidmi. Je tu skvělý kolektiv a velká parta. Dostala jsem možnost učit děti a pořád se tak zdokonalovat v tanci. Moc mě to baví a jsem šťastná za tuto možnost a strašně si toho vážím.

Sandra

Sára

Tanec je důležitou částí mého života a součástí mě samotné. Danceway je místo kde se cítím sama sebou. Když tančím, zapomenu na všechno ostatní a užívám si ty okamžiky radosti. Díky Danceway mám kolem sebe spoustu skvělých lidí a můžu dělat to co mě baví a naplňuje úplně nejvíc.

Sára

Terka

Tanec je něco, čeho se nikdy nechci vzdát. Je to moje obrovská vášeň a útěk od reality. A tak jsem moc ráda, že právě díky Danceway můžu svojí lásku k tanci předávat další generaci malých tanečníků.

Terka

Hanča

Tancuji už přibližně 12 let. Tancování miluju. Vždycky mě nastartuje ikdyž mám špatnou náladu. Samozřejmně je to náročné jak pro mě,tak pro ostatní trenéry a taky naše děti, ale výsledek vždy stojí za to. Jsem moc ráda že mám takovou možnost tu být,soutěžit,trénovat,tancovat a bojovat.
Chci tancovat dokud to pujde a být šťastná. Danceway dlužím jedno velké DĚKUJU.

Hanča

Naty

Mým velkým snem vždy bylo stát se trenérkou a předat své zkušenosti i těm nejmenším. Tuhle možnost jsem dostala právě tady v DANCEWAY.
Tanec je velká dřina, ale vždy při něm zapomenu na všechny starosti a trápení. Miluji ten pocit, když se mi něco povede a vidím, že jsem se posunula dál a stejně tak když vidím, jak naše děti se zlepšují.

Naty