REPRESENT DOSPĚLÍ

Jsme taneční skupina, která se snaží odlišit se od ostatních svým tanečním stylem, projevem i stylingem. Už 10.rokem tvoříme partu, tančíme si svou cestou, vystupujeme na nejrůznějších akcích, účastníme se nejprestižnějších tanečních soutěží v ČR i zahraničí, tvoříme svoje vlastní taneční projekty a žijeme pro to jedno – TANEC.. Tanec, který nás spojuje jako tým.. DANCEWAY!

Náš juniorský a dospělý tým patří k jedním z nejlepších v ČR, za což mluví několik našich soutěžních úspěchů (1. vícemistři Mistrovství Evropy, čtyřnásobní Mistři ČR v juniorské kategorii a dvojnásobní Mistři ČR Taneční skupiny roku 2013 a 2015 – hip hop z.liga)

Spolupracujeme se známou zpěvačku české hudební scény Terezou Kerndlovou. Naše choreografka a leader týmu Adéla Bučková je její exkluzivní tanečnici již 9 let. V roce 2008 vystoupeni na Eurovision Song Contest v Bělehradě. Tančili jsme v několika televizních show a v jejich videoklipech, např. Orchidej, Careless Whisper, Tepe srdce mý. Spolupracovali jsme s českým populární chlapeckou skupinou New Element při tvorbě choreografií a natočili s nimi videoklipy k singlu Svědomí a k singlu Sdílení.

Se svoji taneční show jsme projeli téměř celou ČR díky Blue Bombay Saphire Tour – skrz největší taneční kluby a diskotéky. Prezentujeme se svými choreografiemi na různých prestižních společenských a sportovních akcích (např. Rainbow party Represent Shopu, Black Pink party P.M klubu, Represent BMX Aire Force, charitativní večer pro Art For Life, Narozeninová oslava obchodního centra OC Šestka, 80th retro party pro firmu Profinit atd.)

Každý rok připravujeme své velké celovečerní představeni a další vlastní projekty.

V květnu jsme se vrátili z Mistrovství Evropy Hip Hop Unite 2015 z Nizozemska, kde jsme Českou republiku reprezentovali a přivezli titul 1. vícemistři. V prosinci tohoto roku se chystáme na Mistrovství Světa v Martiniku v Karibiku.

SOUTĚŽNÍ ÚSPĚCHY

1.MÍSTO TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2011 freestyle
1.MÍSTO MČR 2011 street dance
2.MÍSTO MČR BEAT STREET 2012 street dance
2.MÍSTO WORLD DANCE CUP V POREČI

1. MÍSTO TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2013 freestyle
1. MÍSTO TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2013 hip hop
1. MÍSTO MČR 2013 junioři STREET DANCE
1. MÍSTO MČR 2014 junioři STREET DANCE

1.MISTO MCR SUT 2015 junioři
1.MÍSTO MČR TANEČNÍ SKUPINA ROKU dospělí hip hop z.liga
2.MISTO ME HIP HOP UNITE 2015 V NIZOZEMSKU