Taneční škola DANCEWAY

Škola byla založena v roce 2006 tanečnicí, lektorkou a choreografkou Adélou Bučkovou, která již 10 rokem exkluzivně spolupracuje s velmi populární a vyhledávanou zpěvačkou naší české hudební scény Terezou Kerndlovou. Zaměřujeme se na výuku různých street dance stylů dětí a mládeže, snažíme se dětem poskytnout smysluplné využití volného času ať už jen na úrovni koníčku, tak z nich vychovat profesionální tanečníky na té nejvyšší úrovni. Vrcholem naší práce a zároveň prioritou je prezentace našich vystoupeních na nejrůznějších typu akcí, spolupráce s podporujícími firmami a značkami tak, aby naše práce vedla k profesionálnímu působení v taneční sféře. Našim cílem je neustále se zdokonalovat a dosahovat společných úspěchů. Naším hlavním cílem je taneční výchova dětí a mládeže.

Nabízíme kurzy i pro baby a děti, které jsou v tanci teprve začátečníky. Jde o tzv. přípravné kurzy, ze kterých se talentované děti mohou později stát členy soutěžního REPRESENT teamu a věnovat se tak tanci na vyšší úrovni. Další možností jsou Open Class lekce, které jsou určeny pro širokou veřejnost a nabízí tak všem dospělým možnost se tanečně zdokonalit a zároveň protáhnout a posílit svoje tělo. Lekce jsou na úrovni začátečníků až mírně pokročilých.

Během roku DANCEWAY pořádá Vánoční celovečerní představení v divadle a na závěr sezóny již tradiční akci s názvem Dancefloor party. V létě v srpnu se pak pravidelně uskutečňuje oblíbené taneční soustředění. DANCEWAY můžete vidět na různých společenských, sportovních akcích a parties, kde vystupují nebo je můžete přijít podpořit na nejprestižnější soutěžních tour, kterých se zúčastňují a již získali několik úspěchů.

DANCEWAY je nejen taneční školou, taneční skupinou, ale i skvělou partou.

DANCEWAY přináší taneční styl… životní styl… správnou cestu…

Hledáme stále nové tanečníky, na věku nezáleží!