Adél

Zakladatelka a hlavní choreografka Danceway, více o ni v sekci `O mně`.

Markét

Narodila jsem se 28.12.1990, tančit jsem začala asi v 10 letech, nejdříve aerobic, disco dance, později street dance. V Danceway jsem od roku 2007, byla jsem rok v kategorii open class jako začátečník, a rok poté už v soutěžní A skupině dospělích, kde působím doteď. Letos jsem již třetím rokem jedna z lektorů kategorie Juniorů B. Díky DW jsem mohla vystupovat na spoustu akcích při různých příležitostech, včetně každoročních nejvyšších soutěží a našich vlastních DW projektech. Byla jsem i součástí natáčení klipu Terezy Kerndlové Tepe srdce mý. Tanec je pro mě součástí života, a nyní už i práce lektora, která mě naplňuje.

Věrka

Narodila jsem se 3.10.1996, tančit jsem začala v 6 letech, nejdříve to byla průprava aerobiku, potom jsem se věnovala rock´n´rolu, později i hop hopu. Od roku 2009 jsem v taneční skupině Danceway, prošla jsem kategorií Juniorů a s nimi získala několik tanečních úspěchů (např. 2.místo na World Dance Master Cup v Poreči ) a nyní působím již čtvrtým rokem v kategorii dospělých a čtvrtým rokem vedu jako lektor kategorii těch nejmenších Baby. Měla jsem tu možnost tancovat s DW už na spoustě nejrůznějších akcí, např. natáčení klipu s Terezou Kerndlovou, boybandem New Element.. V roce 2011 jsme se stali s Danceway Taneční skupinou roku v kategorii freestyle (zákl. ligy)s choreografií ''Pomáda'' po našem a se stejnou choreografií jsme získali 2. místo na Mistrovství České republiky Dance life tour 2011. V roce 2012 jsme získali titul Taneční skupina roku v kategorii freestyle a hip hop formace (zákl. ligy). Do tance dávám všechno, miluji děti a práci s nimi. Každý trénink je pro mě výzva se překonávat, zdokonalovat a posouvat se tanečně dál.

Jéňa

Narodil jsem se 21.7.1997. Teď o Vánocích (2014) to bude už 10 let, co jsme společně s bráchou nastoupili do kroužku, který se později měl stát Danceway. Prošli jsme si od pouhého rekreačního tance přes skupinu juniorů a teď je to už pár let, co jsem ve skupině dospělých. Aktivně se účastňujem co největšího počtu soutěží (a ideálně i vyhráváme) a vystupujem na velkých akcích či v klubech. Letos je to první rok, co jsem dostal možnost učit aktivně a doufám, že to dopadne.

Téra

Narodila jsem se 23.10.1996 tanci se věnuji od 8 let. Prošla jsem si i Irským stepem,který jsem tančila 3 roky, aerobikem a hip-hopem. Do Danceway jsem přišla v roce 2007, kde jsem byla první půlrok jako začátečník a následně jsem se dostala do soutěžních juniorů A, časem do starší věkové kategorie. Lektora v DW dělám třetím rokem Juniorům B. Zažila jsem s Danceway spousty úspěchů at' už soutěžních tak i různé vystupování v Tv pořadech (Tv Barrandov, Čt1), natáčení klipu s Terezou Kerndlovou, pak také vystupování na různých akcích a diskotékách. Tato taneční skupina mi hodně dala, a cítím,že se každým rokem mohu zlepšovat v tom, co opravdu miluji.

Domča

Narodila jsem se 9.7.1999, tančím od 4 let a začínala jsem tančit nejdříve aerobic, byla jsem roztleskávačkou i mažoretkou, ale nejvíc mě bavil street dance, ve kterém jsem se začala angažovat v 8 letech, tedy v roce 2007, kdy jsem nastoupila do Danceway. Začínala jsem v kategorii juniorů, kde jsme získali například v Poreči 2. místo na World Dance Cupu, a také jsme vyhráli Taneční Skupinu Roku 2013 ve Freestylu. Úspěchů bylo mnoho, za což jsem strašně ráda. V roce 2013 jsem se dostala díky Adéle do spolupráce s klučicí skupinou New Element, se kterými jsme natočili videoklip. Rok 2014 byl pro mě významný, stala jsem se členem sestavy kategorii dospělých. S touto kadegorií jsme se stali Mistry ČR na Taneční Skupině Roku 2015. Velkou výzvou bylo Mistroství Evropy v Nizozemsku, kde jsme získali druhé místo. A současně jsem od roku 2014 trenérkou kategorie baby, s nimiž mám úspěchy jako třeba 2. místo na Mistroství ČR. Tanec je zkrátka součástí mého života již od malička a práce lektora mě baví a naplňuje.

Nikol

Začala jsem tancovat v taneční škole Indance od roku 2003, tehdy mi byli 4 roky. Ve výběrových skupinách Pop Balet jsem působila do roku 2013. Poté jsem přestoupila do taneční skupiny Danceway a tančím zde doposud. Během této doby jsem si prošla všemi tanečními kategoriemi, až do dospělých. Poslední tři roky jsme se s DW prezentovali na mnoha soutěžích, já jsem tak posbírala krom řady medailí i mnoho zkušeností. Ze všech úspěchů z této doby si asi nejvíce vážím 2. místa ME Hip Hop Unite 2015, které se konalo v Nizozemí. Díky DW a Adéle jenž je frontmanem tohoto seskupení jsem také měla možnost natáčet videoklip s boybandem New Element. Považuji za podstatné zde uvést mou každoroční účast v projektu Tanec bez hranic, kde jsem po osm let měla možnost učit se od řady světově známých, předních tanečníků a lektorů. V roce 2014 jsem po ukončení ZŠ byla přijata na státní taneční konzervatoř Duncan Centre. Bohužel jsem byla nucena toto studium ze zdravotních důvodů přerušit. Tanec mě naplňuje už od malička a doufám, že to tak i zůstane nadále.